המדריך המלא לבחירת בת/בן זוג בעולם החי מרצה: ד״ר מירי רוזנבוים

KGFQOJVK9V
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
המדריך המלא לבחירת בת/בן זוג בעולם החי – מי, כיצד ואיך?

ההרצאה התקיימה ביום שישי, 15.11.20.
לא ניתן להרשם להרצאה זו.


מונוגמיה או פוליגמיה – אלו אינן שאלות המטרידות בני אדם בלבד. למה החסידה נשארת עם אותו בן זוג כל חייה ואילו זכר האימפלה (מין של אנטילופה) מחזיק הרמון של 40 נקבות?
כשאנו בוחנים את הטבע, תופעות רבות נראות ממבט ראשוני כמובנות מאליהן, אך מאחוריהן מתפרשות מיליוני שנות אבולוציה; על פי אילו עקרונות נקבעות זוגיות ומשפחתיות בעולם החי? איך אקולוגיה ואבולוציה משפיעה על רבייה? מי בוחר את מי? הזכר את הנקבה, או הנקבה את הזכר? איך יודעים שמדובר בבן הזוג המושלם והאם בכלל צריך בן זוג מושלם?
תהליכי הרבייה והחיזור בכדור הארץ מעלים שאלות רבות ובשנים האחרונות יש עליהן יותר תשובות, בהן תעסוק ד"ר מירי רוזנבוים, שחקרה שאלות אלו בעבודת הדוקטורט שלה

ד"ר מירי רוזנבוים היא זואולוגית, חובבת טבע ואדם. מתמחה באקולוגיה התנהגותית של בעלי-חיים, מגוון ביולוגי ואקולוגיה. התחילה להדריך באפריקה בתחילת שנות ה-80, ומאז בהפסקות, לא יכולה שלא לחזור "אל המקורות" על מנת לחזות שוב ושוב בדינמיות של הטבע שלא מפסיק להפתיע במופעים בלתי צפויים. כיום, משמשת כראש בי"ס ללימודים מתקדמים של מכללת סמינר הקיבוצים ומרצה בכירה במסגרת לימודי התואר השני בחינוך סביבתי. שמה דגש על שילוב נכון של סיורים לימודיים בהוראה.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}